קבוצת אפריל - היבואנית הרשמית של הקליפס המקורי - משלוח תוך 8 ימי עסקים

תקנון

מסמך זה מהווה התקנון והתנאים הכלליים לשימוש באתר ובשירותי החברה.
תנאים כלליים אלה נתונים לשינויים ועדכונים מעת לעת. הגולש באתר מאשר כי הוא
מסכים לתנאים כלליים אלה.
1. האתר הינו אתר למכירת מוצרים שונים, ביניהם מוצרים למניעת/הפחתת נחירות. האתר מופעל על ידי קבוצת אפריל ח.פ. 25344599 (:החברה").
2. רכישה באתר: הרכישה באתר מתבצעת באמצעות כרטיס אשראי בלבד. סליקת האשראי באתר מתבצעת באמצעות סליקת ישראכרט, והינה מאובטחת. האתר גם הוא מאובטח SSL. פרטי כרטיס האשראי של הלקוח אינו נשמר אצל החברה - הוא מועבר רק לחברת הסליקה, ישראכרט.
3. מדיניות פרטיות – לשם ביצוע ההזמנה והמשלוח ללקוחות, החברה תאסוף מידע זיהוי אישי הכולל את שם המשתמש, כתובתו, מספר טלפון וכתובת דוא"ל שלו. החברה מתחייבת להגן על מידע זה ולאבטח אותו וכן שלא להעבירו לשום צד שלישי.
4. פורמט האתר: החברה רשאית לשנות את הפורמט והתוכן של האתר מעת לעת. 
5. השהייה של תפעול האתר או השירותים: החברה רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי להשהות את פעולת האתר או השירותים, כולם או חלקם, בכל עת לשם עבודות תיקון או עדכון או לשם שדרוג התוכן או הפונקציונאליות של האתרי מעת לעת.
6. בשימוש באתר, מאשר המשתמש את כל התנאים המופיעים בו, ובהזנתו מספר טלפון ואימייל, מאשר לאתר לשלוח הודעות אישור הזמנה, הודעות אישור משלוח, תזכורת על אי סיום הזמנה וכיוצא בזה.
7. האתר רשאי להציג הטבה מסוימת לחלק מהלקוחות ולא לאחרים, בהתאם להסטוריית הרכישות שלהם. האתר שומר לעצמו את הזכות לבטל עסקה של לקוחה, על פי שיקול דעתו הבלעדי. ישנן הטבות אשר ינתנו בתנאי שמדובר בלקוח חוזר. היה ולקוח ינצל זאת לרעה, ירכוש באתר לשם קבלת הטבה המגיעה ללקוחות חוזרים בלבד, ולאחר מכן יבטל את רכישתו המקורית, ברגע ביטול ההזמנה המקורית הוא אינו עוד לקוח ולא יהיה זכאי למימוש ההטבה ללקוחות. האתר שומר לעצמו את הזכות לבטל הזמנות של לקוחות שפעלו באופן שכזה, ו/או בחוסר תום לב ו/או בכל אופן שאינו עולה בקנה אחד עם תקנון האתר ולחסום אותם מרכישות עתידיות, ולא יהיו להן כל טענות על כך.
8. מדיניות ביטולים – בהתאם לחוק הגנת הצרכן. ניתן להחזיר כל מוצר באריזתו המקורית תוך 14 יום מיום קבלתו, בתנאי שלא נעשה בו שימוש והוא מוחזר במצב חדש ותקין - מכל סיבה שהיא, ולקבל את כספכם בחזרה. זאת למעט מוצרים דוגמת הקליפס לאף אותם לא ניתן להחזיר היות והם מוצרים בעלי אופן שימוש אישי שאינם ניתנים להעברה מאדם לאדם.
במקרה של ביטול עסקה, עלות החזרת המוצר למפעילת האתר תחול על הלקוח. ההחזרה באמצעות משלוח בדואר בלבד לכתובת ת.ד. 111 רעננה. מסכום ההחזר תקוזז עלות המשלוח מבית העסק ללקוח וכן עלויות שליחויות של החלפות אם היו.
עלות המשלוח בפועל הינה 39 ש"ח למשלוח חד כיווני ו - 59 ש"ח למשלוח דו כיווני של החלפה.
יתכן ועלות זו לא נגבית מהלקוח במעמד הרכישה, שמשלם לעתים רק השתתפות על משלוח או מקבל שליחות חינם, במידה ורכש מעל סכום מסוים. אולם עלות זו תקוזז מסכום ההחזר בעת ביטול עסקה, וזאת בהתאם למוגדר בחוק הגנת הצרכן.
9. החלפות - במסגרת השירות ללקוחותנו, החלפה של פריט/ים תהיה בתשלום עלות המשלוח הדו-כיווני המלאה בסך 59 ש"ח).
משלוח עם שליח דו כיווני הוא הדרך היחידה לביצוע החלפה, ולא תתאפשר החלפה בדרכים אחרות.
10. ביטול הזמנות מצד החברה - החברה, שהינה חברה פרטית, שומרת לעצמה את הזכות לבטל הזמנות תוך זיכוי הלקוח, במקרה של התנהגות שאינה נאותה, דוגמת בריונות, בריונות רשת, איומים, הוצאת לשון הרע וכיוצא בזה.
11. הלקוח והגולש באתר מצהיר כי הוא מבין שהמוצרים להפחתת הנחירות אשר נמכרים באתר הינם אינדבדואליים. ישנם אנשים שמוצר מסוים יעזור להם ואחרים שלא יעזור להם, וכי לא יהיו להם כל טענות או דרישות בשל כך.  
12. הדין החל: הדין החל על תנאים כלליים אלה הוא הדין הישראלי וכל סכסוך הנובע מתנאים כלליים אלה יהיה בסמכות השיפוט הבלעדית של בתי המשפט המוסמכים בתל אביב-יפו .
תנאים כלליים אלה מהווים את כלל ההסכם בין החברה למשתמש באתר
ייעוץ עסקי